KARİYER


AÇIK POZİSYONLAR | İŞ BAŞVURU FORMU

Doygun Gıda olarak 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en modern ekmek ve unlu mamul üreticilerinden biri konumundayız. Türkiye’de tam buğday ekmeğinin ilk üreticisiyiz ve aynı zamanda "Tam Buğday" kavramının da Türk ekmek sektörünün literatürüne girmesini sağlayan öncü firmayız. 
 
En önemli yönümüz inovatif bir firma olmamız. Ar-Ge’ye büyük önem veriyoruz ve sürekli yeni ürünlerle tüketicilerin ihtiyaçlarını en kusursuz şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bunun en somut örneği de Türkiye’de ekmek sektöründe pek çok ilke imza atmış olmamız.
 
Bugün Esenyurt Kıraç’taki 18 bin 500 metrekare modern üretim tesisimizde dünya standartlarında, el değmeden ürettiğimiz ürünlerimizi 2 bini aşkın satış noktasında tüketiciyle buluşturuyoruz. Ev dışı tüketim noktalarıyla birlikte ulaştığımız nokta sayısı 3 binin üstüne çıkıyor. Perakende, endüstriyel ve donuk ürün gruplarında 170'in üzerinde ürün çeşidimize her yıl yenilerini ekleme hedefindeyiz.
 
Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu da aslında insana verdiğimiz değerden kaynaklanır.  Bu nedenle de kuruluşumuzdan bugüne tüketici memnuniyeti ve ürün kalitesi konusunda göstermiş olduğumuz titizlikten hiç ödün vermedik. 
 
Elbette tüketicilerimizi memnun etmemiz ve kalite standartlarımızı sürdürebilmemiz çalışma arkadaşlarımızın da özverili ve titiz çalışmalarından kaynaklanıyor. Çalışanlarımızın işlerini en güvenli, sağlıklı, hijyenik ve konforlu koşullarda, en yüksek motivasyonla yapabilmesi için gerekli tüm koşulları oluşturur ve kendimizi sürekli yenileyerek daha da iyiye ulaşmayı hedefleriz.
 
Şunu çok iyi biliyoruz ki, biz büyük bir aileyiz ve aile olarak kalabildiğimiz sürece içimizde taşıdığımız enerji ve mutluluğu işimize yansıtmaya devam edeceğiz. Eğer siz de DOYGUN Ailesi içinde yer almak isterseniz özgeçmişinizi başvurmak istediğiniz pozisyonu belirterek ik@doygun.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.